Teenused

Populaarsed

Imiku massaaž ja võimlemine – 35€

Tervis ja liikumisrõõm — imikute massaaž ja võimlemine

Imikute massaaž ja võimlemine ei ole ainult viis Teie lapse tervise tugevdamiseks, vaid ka võimalus kinkida talle rõõm oma keha ja selle võimaluste avastamisest. Minu programmid on loodud spetsiaalselt väikelastele, et iga tund oleks kasulik ja lõbus. Mida Teie saate meie tundidest? Arendamine: Füüsilise arengu ja liikumiste koordinatsiooni stimuleerimine. Tugevdamine: Toetab õiget skeleti ja lihaste moodustumist. Lõdvestumine: Massaaž aitab leevendada pinget ja parandada lapse und. Massaaž stimuleerib taktiilseid aistinguid ja taju, parandab vereringet ja seedimist. Kinkige oma lapsele tervist ja õnne läbi mängu ja liikumise kaudu — liituge meie imikute massaaži ja võimlemise tundidega.

Sobib lastele vanuses 1.5 kuud kuni 2.6 aastat.

Laste massaažiteraapia – 45€

Hoolitsege tervise eest juba varasest east alates – massaažiteraapia koolieelikutele.

Laste massaažiteraapia on spetsialiseeritud massaažiliik, mis on kohandatud väikelastele ja eelkooliealistele. See sisaldab erinevaid massaaži tehnikad ja harjutusi, mis on suunatud lapse füüsilise ja emotsionaalse tervise parandamisele. Iga laps saab tema eale ja vajadustele vastavat tähelepanu, arvestades laste anatoomia ja psühholoogia eripärasid; tunnid toimuvad kerges ja mängulises vormis, et lapsed tunneksid end mugavalt ja rõõmsalt. Massaaž võib aidata parandada vereringet, tugevdada immuunsüsteemi, soodustada õiget lihaste ja luude kasvu ning arengut, samuti parandada koordinatsiooni ja tasakaalu. Registreerige oma laps massaažiteraapiale ja näete, kuidas ta õitseb tervise ja rõõmuga.

Sobib lastele vanuses 2.6 aastat kuni 10 aastat.

Beebide vannitamine ja massaaž – 40€

“Esimesed helluse lained — vastsündinu vannitamine”

Vastsündinu vannitamine pole ainult hügieen, see on armastuse, hoolitsuse ja esimeste rõõmsate muljete hetked. Vannitamise ajal kogeb beebi rahu ja lõõgastust; toimub taktiilsete aistingute, hingamissüsteemi ja visuaalse taju stimuleerimine; vannid soodustavad motoorika arengut, närvisüsteemi ja lihaste lõõgastumist, annavad turvatunde nagu emaüsas; luuakse rituaal, mida beebi igapäevaselt kannatamatult ootab. Tagage oma lapsele parimad mälestused elu esimestest päevadest.

Sobib beebidele sünnist kuni 2 kuu vanuseni.

6 korda kaart – 210

Lisa teenused

Logopeediline massaaž – 45€

Logopeediline massaaž on innovaatiline meetod, mis aitab lastel kõne probleemidega toime tulla.

See õrn ja efektiivne lähenemine ühendab endas kaela- ja kraealade, näo, pea ja suu massaažitehnikaid. Logopeedilised harjutused soodustavad õige hingamise, artikulatsiooni ja hääle arengut. Logopeediline massaaž – soodustab kõne oskuste arengut; näo, kaela ja rindkere piirkonna massaaž aitab parandada kontrolli mimika lihaste ja hingamisteede üle. Iga seanss kohandatakse vastavalt Teie lapse ainulaadsele vajadustele; parandab hääldust ja kõne selgust; suurendab enesekindlust ja sotsiaalseid oskusi; vähendab kõnega seotud lihaste pinget. Logopeediline massaaž sobib igas vanuses lastele.

Konsultatsioon – 50€

Laste massaaž pole ainult lõõgastumise viis, vaid ka oluline osa tervise säilitamisel ja tugevdamisel.

Konsultatsioon võimaldab vanemal ja lapsel tutvuda spetsialistiga ning spetsialistil lapsega. Konsultatsiooni käigus arutame: Teie lapse tervise individuaalseid iseärasused, võimalikud vastunäidustused massaažile, eesmärgid ja ootused massaažiteraapia kursusele, optimaalsete massaažitehnikate valik, mis vastavad Teie lapse vanusele ja vajadustele.
Samuti saate esitada Teile huvipakkuvaid küsimusi ja saada neile vastused. Õigesti valitud massaažiteraapia kuur aitab Teie lapsel end paremini tunda, parandab und ja üldist füüsilist seisundit.

hourglass, library, books-4385720.jpg

SOS aeg – 60€

Vabanege ootamisest massaažiteenusega “Järjekorrata Aeg”.

Tutvustame Teile eksklusiivset teenust “Järjekorrata Aeg” — ootamise vajaduseta. SOS-aeg võimaldab unustada pikad ootejärjekorrad. Aeg määratakse individuaalselt ja on garanteeritud, pakkudes Teile sobivat külastusaega. Selline teenus annab rahu ja kindlustunde, et saate probleemi lahendada lühikese aja jooksul. Broneerige oma “Järjekorrata Aeg” juba täna ja nautige massaaži just siis, kui see Teile sobib!

Lõõgastav massaaž lastele – 45€

Puhkus ja rõõm Teie lapsele – lõõgastav massaaž.

Unikaalne teenus –  spetsiaalselt lastele  loodud lõõgastav massaaž. Kasutan õrnaid ja ohutuid tehnikaid, et aidata Teie lapsel pärast pingelist päeva lõõgastuda ja vähendada stressi peale treeninguid. Massaaž mõjub närvisüsteemile õrnalt, andes seeläbi lapsele rahu ja harmoonia tunnet. Kingi oma lapsele hoolitsus, mida ta väärib.

Kinkekaart

Kinkekaardid – ideaalne valik igaks sündmuseks.

Kinkekaardid pakuvad võimalust valida teenuseid teie lähedastele, sõpradele või kolleegidele. Kaart annab saajale vabaduse valida teenus, mida Ta soovib. Kaardi väärtuse valite ise, lähtudes oma eelarvest. Kingitus kehtib 6 kuud. Pakkuge rõõmu lastele kinkekaartidega.

Kas Teil on lisaküsimusi?

Kas on veel millegi osas abi vaja? Lihtsalt võtke minuga ühendust.

FAQ

Broneerimiseks või küsimuste korral