Endast

Kes ma olen?

Mina olen Darja Gerasimovitš – lastemassaaži terapeut, õde ja massöör tase 5. Olen sertifitseeritud massaaži ja võimlemise eriala spetsialist 13-aastase kogemusega.

Olen läbinud üle 2000 tundi kontaktõpet, umbes 500 tundi veebiseminari kuulanud, umbes 1000 läbi lugenud ja õppinud artiklit ja raamatut keha biomehaanika teemal. Olen töötanud välismaal laste massöörina, mitu aastat tööd haiglas õena laste intensiivravi osakonnas, samuti polikliinikus koos laste pediatri ja neuroloogiga.

Aastate jooksul lastemassaaži terapeudina ja õena töötades, olen omandanud väärtuslikku kogemust, teadmisi ja oskusi, mis aitavad mul parandada laste tervist ja hoida nende füüsilist vormi. Laste massaaži ja võimlemise valdkonna spetsialistina mõistan, et pidev õppimine ja areng, mängivad minu professionaalses tegevuses võtmerolli. Püüan pidevalt täiendada oma teadmisi ja oskusi, et olla kursis valdkonna uusimate trendide ja tehnikatega.

Osalen erinevatel seminaridel, konverentsidel ja meistriklassides, kus vahetan kolleegidega kogemusi ning õpin tundma uusimaid meetodeid ja tehnoloogiaid beebimassaaži ja võimlemise vallas. Käin ka keha biomehaanika kursustel, et mõista paremini lihaste, liigeste ja luude tööd ning rakendada neid teadmisi oma praktikas.

Pidev õppimine aitab mul areneda oma töö kvaliteeti, tõsta protseduuride efektiivsust ja saavutada oma noorte patsientide jaoks parimaid tulemusi. Olen uhke, et pakun oma klientidele ainult parimat ja püüan pidevalt oma erialaseid oskusi täiendada.

Minu Mission

Laste massaažiterapeudina on minu missioniks laste tervise ja heaolu parandamine läbi individuaalsete ja ohutu massaažiteraapia kaudu.

Püüan aidata lastel saavutada optimaalset füüsilist arengut, leevendada erinevate probleemide sümptomeid ning edendada nende üldist heaolu.

Minu peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja efektiivset protseduuri, mis on kohandatud iga lapse unikaalsetele vajadustele. Teen tihedat koostööd vanemate ja tervishoiutöötajatega, et tagada kompleksi lähenemisviisi laste tervise parandamiseks.

Oma töös kasutan erinevaid massaažitehnikaid ja võtteid, mis aitavad stimuleerida vereringet, vähendada lihaspingeid, parandada koordinatsiooni ja painduvust, kujundada õiget kehahoiakut ning tugevdada immuunsüsteemi. Lisaks soodustab massaaž psühholoogilist lõõgastust ja tuju paranemist, mis on samuti oluline lapse üldise heaolu seisukohalt.

Saan aru, et iga laps on unikaalne ja erivajadustega. Seetõttu on minu eesmärk alati luua mugav ja toetav keskkond, kus lapsed tunnevad end kindlalt ja turvaliselt. Ma usun, et laste tervisega tegelemine – on  üks olulisemaid arengu aspektid ja olen valmis tegema kõik endast oleneva, et aidata neil õnnelikud ja tervena kasvada. Minu missioon on saada lastele ja nende peredele usaldusväärseks partneriks parema tervise ja heaolu saavutamisel.

13

Töö kogemus

2000+

Õnnelikud kliendid

21

Diplomid

Miks valida  mind?

Individuaalne lähenemine ja personaalsed programmid
Sõbralik ja individuaalne teenindamine üks-ühele
Lai valik massaaži programme
Mul on suur kogemus ja palju teadmisi keha biomehaanika valdkonnas
Pidev nõustamine ja toetus vaheajal harjutustest

Minu Väärtused

Kõrgeim entusiasm oma eriala vastu
Keskendumine puhtusele ja teenindamisele
Naudin oma tööd ja annan rõõmu ümbritsevatele
Säilitan loomingulisust ja artistilisust töös lastega
Jätkan uute meetodite ja nõuete õppimist

Broneerimiseks või küsimuste korral